Захист бакалаврських дипломних робіт на ФМТ

19.06.2018 р. на ФМТ успішно завершився захист бакалаврських дипломних робіт (БДР).
Детальніше »

День науки у ВНТУ

24.05.2018 р. в актовій залі ВНТУ відбулось урочисте святкування Дня науки, в якому активну участь взяли викладачі, співробітники та студенти ФМТ.
Детальніше »

Екзамен студентського боксу Вінниччини

ВНТУ -Чемпіон з боксу серед ВНЗ області!

Впродовж 6-9 лютого 2018 року в спеціалізованому спортзалі обласного відділення КФВС Міносвіти і науки України проходив Чемпіонат області з боксу серед студентів закладів вищої освіти регіону.
Детальніше »

Перемога команди ВНТУ у змаганнях з боксу

Перемога команди Вінницького національного технічного університету у змаганнях з боксу за програмою XIII літньої Універсіади Вінниччини серед вищих навчальних закладів 

Дата проведення змагань:  22-24.02.2017 р.

У змаганнях, що відбулись 22 – 24.02.2017 р. взяли участь студенти вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації Вінниччини у кількості 54-х чоловік. У загальному заліку перше місце виборола команда Вінницького національного технічного університету, набравши 385 очок, 2-е місце здобула команда Вінницького національного медичного університету (292 оч.), 3-є місце зайняла команда Вінницького торгово-економічного інституту КНТЕУ (246 оч.), залишивши позаду Вінницький педагогічній університет ім.Михайла Коцюбинського.
Детальніше »

Збірна ВНТУ – чемпіон Універсіади Вінниччини

З 30 листопада по 7 грудня 2016 року в спортивному залі СК «Вінниця» за програмою ХІІІ літньої Універсіади Вінниччини серед ВНЗ ІІІ-VІ рівнів акредитації 2016-17 н.р. відбулися змагання з гандболу серед чоловічих студентських команд.

В змаганнях брали участь 3 гандбольних команди ВНЗ Вінницької області та ДЮСШ №3. За регламентом команди грали за коловою системою. Наша збірна перемогла гандболістів торговельно-економічного інституту з рахунком 26:11 та ДЮСШ №3 – 31:23. В останній день турніру команда ВНТУ зустрілася зі збірною педагогічного університету – чемпіоном ХІІ Універсіади з гандболу. В підсумку наша команда перемогла “педагогів” з рахунком 31:16 і стала Чемпіоном Універсіади з гандболу Вінницької області.


Детальніше »