День науки у ВНТУ

24.05.2018 р. в актовій залі ВНТУ відбулось урочисте святкування Дня науки, в якому активну участь взяли викладачі, співробітники та студенти ФМТ.

ФМТ за минулий рік мав значні наукові досягнення, що було відзначено грамотами та подяками під час святкування.

Зокрема, професор кафедри галузевого машинобудування ФМТ, д.т.н. Поліщук Л.К. одержав почесну грамоту Міністерства освіти і науки України за видатні наукові досягнення, в тому числі, успішний захист у 2017 р. докторської дисертації. Декан ФМТ, професор Бурєнніков Ю.А. та завідувач кафедрою автомобілів та транспортного менеджменту, професор Біліченко В.В. були відзначені як науковці, які принесли університету найбльше коштів з укладення договорів на госпдоговірну тематику. Завідувач кафедрою безпеки життєдіяльності та педагогіки безпеки, професор Кобилянський О.В. та завідувач кафедрою технології та автоматизації машинобудування, професор Козлов Л.Г. були відзначені як науковці, які керують більш ніж трьома аспірантами. Також були відзначені студенти ФМТ переможці міжнародних студентських олімпіад та конкурсів наукових робіт: Тодорашко Г.Ю., Грех В.С., Василик В.В., Харчук О.В., Крупський Я.Ю., Кравчук В.О., Козловський А.В., Музичук С.Д., Михайловський І.С., Трофимчук М.В., Поліщук О.В., Дацюк М.О., Попадюк О.М., Бучковський К.В., Кліменко С.Д.