Збірна ВНТУ – чемпіон Універсіади Вінниччини

З 30 листопада по 7 грудня 2016 року в спортивному залі СК «Вінниця» за програмою ХІІІ літньої Універсіади Вінниччини серед ВНЗ ІІІ-VІ рівнів акредитації 2016-17 н.р. відбулися змагання з гандболу серед чоловічих студентських команд.

В змаганнях брали участь 3 гандбольних команди ВНЗ Вінницької області та ДЮСШ №3. За регламентом команди грали за коловою системою. Наша збірна перемогла гандболістів торговельно-економічного інституту з рахунком 26:11 та ДЮСШ №3 – 31:23. В останній день турніру команда ВНТУ зустрілася зі збірною педагогічного університету – чемпіоном ХІІ Універсіади з гандболу. В підсумку наша команда перемогла “педагогів” з рахунком 31:16 і стала Чемпіоном Універсіади з гандболу Вінницької області.

У складі команди найбільше студентів нашого факультету:

Кошелєв Олександр (1ПМ-16сп) – капітан команди,

Козачишин Сергій (1ПМ-16м),

Мирниця Анатолій (1АТ-16м) – кращий воротар турніру,

Бучковський Костянтин (1ЗВ-13б),

Кобзар Василь (1ІМ-15мс),

Попереду збірну команду ВНТУ чекають ігри на Всеукраїнській Універсіаді з гандболу. Тож побажаємо їм вдачі на гандбольному майданчику.

image-10-12-16-08-03