Участь студентів ФМТ у чемпіонаті Вінницької області з дзюдо

5 листопада у спортивній залі СК «Ратибор-В» відбувся чемпіонат області з дзюдо серед чоловіків у семи та жінок у п’яти вагових категоріях.
У чемпіонаті взяли участь 53 найсильніших борців області. Спортсмени з Києва, Вінниці, Мурованих Курилівців, Могилів-Подільського, Жмеринки і Шаргорода.
Команду Вінницького національного технічного університету представляли 10 студентів.
На рахунку команди в особистому заліку три золоті нагороди, одна срібна і дві бронзові. Серед них і студенти нашого факультету.
Перше місце і звання чемпіона області завоював
Вадим Півторак (вага 90 кг) — 1ІМ-15б.
Трете місце виборов Роман Моргунов (вага 66 кг) — 1ІМ-15б.
Ці змагання були переглядом сил і можливостей перед ще відповідальнішими змаганнями – змаганнями XІІІ літньої Універсіади вищих навчальних закладів Вінницької області 2016 – 2017 навчального року. Тож привітаємо наших спортсменів і побажаємо подальших перемог!